Alle vacatures

Medewerker klantenservice

Parttime, Relatieplanet

Relatieplanet gelooft dat de zoektocht naar een date leuk is en iedereen geluk kan vinden in de liefde. Via onze website en app leren dagelijks duizenden singles die op zoek zijn naar een serieuze relatie elkaar kennen. Het bieden van kwaliteit, veiligheid en gemak voor onze leden staat voorop. Relatieplanet is op deze wijze verantwoordelijk voor inmiddels meer dan 200.000 relaties! 'Dit jaar zijn we voor de 10e keer op rij uitgeroepen tot 'Populairste en beste Datingsite van het jaar'.  Om voorop te blijven lopen zijn we op zoek naar versterking van ons team van ongeveer 15 medewerkers.

Op de klantenservice wordt 7 dagen per week gewerkt in dagdiensten (08:30 - 17:00 uur) en avonddiensten (17:00 - 21:00 uur). Voor deze functie is het belangrijk dat jij zeer flexibel inzetbaar bent, vooral in de weekenden en avonden. 

Je zult in deze functie veelal vanuit huis werken.

Wie ben jij? 

Je bent een energiek persoon op zoek naar een parttime baan en houdt van een inhoudelijk brede functie, waarin je met verschillende facetten van klantenservice en sales in aanraking komt. Je neemt iedere klantvraag serieus, kunt goed luisteren en weet daardoor de behoefte van de klant in kaart te brengen en met passende oplossingen te komen. Je bent commerciëel sterk, weet verkoopkansen te benutten en streeft ernaar het beste uit jezelf te halen.

Wat ga je doen?

Als medewerker klantenservice verwerk en controleer je alle binnengekomen profielen bij Relatieplanet. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de afhandeling van klantvragen- en verzoeken via telefoon, chat, mail en social media. Je houdt je regelmatig bezig met warme acquisitie en je zet je voor de volle honderd procent in om klanten tevreden te houden. Ook draag je actief verbeterpunten aan ter verbetering van de klantbeleving.

 Wat vinden wij belangrijk?

       Je hebt HBO denk- en werkniveau

       Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift

       Je werkt nauwkeurig en bent gedisciplineerd

       Je hebt oog voor commerciële kansen

       Je bent flexibel inzetbaar

       Je bent zeer klantgericht

       Je bent stressbestendig

       (Sales)ervaring in een callcenter is een pre

 

Wat bieden wij?

Werken bij Relatieplanet is een uitdaging waarbij jíj het verschil kunt maken. Naast een goed salaris en een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een Macbook, iPhone en een inhouse sportschool, biedt deze baan je natuurlijk meer. Een omgeving die met diverse grote merken dagelijks meer dan 7 miljoen consumenten bereikt en het komende jaar een enorme sprong gaat maken in de digitale groeistrategie. Jouw expertise draagt bij aan de digitale groeiambities en zet ons op voorsprong binnen het online medialandschap.

Interesse?

Bij interesse zien we jouw sollicitatie graag tegemoet via bovenstaande solliciteerbutton. Voor informatie kun je contact opnemen met Alwin de Gruijl, corporate recruiter of 06-82 94 90 18

Bij indiensttreding vragen wij een om een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG)


Bekijk ook